شرایط استفاده

به بخش قوانین و مقررات وبسایت مرکز تیونینگ خودرو رئوفی خوش آمدید. فروشگاه ما در راستای تسهیل کسب و کار خود(خرید شما عزیزان)، قوانین و مقرراتی را وضع کرده تا در این چهارچوب شفاف بتواند به شما عزیزان بهترین خدمت رسانی را داشته باشد(بتواند بهترین خدمت رسانی را به شما عزیزان داشته باشد ). ورود کاربران به وبسایت فروشگاه رئوفی یا هرگونه استفاده از رسانه های تصویری، صفحات دنیای مجازی فروشگاه، طرح های ویژه فروش و سایر خدمات ارائه شده توسط این مرکز، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مرکز تیونینگ خودرو رئوفی است. لازم به ذکر است که ثبت سفارش در هر زمانی توسط کاربر به معنای آگاه بودن از شرایط و نحوه پرداخت وجه، ارسال کالا توسط فروشگاه و قوانین مرجوع کردن کالا می باشد. محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “فروشگاه رئوفی” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

تعاریف:

وبسایت: وبسایت مرکز تیونینگ خودرو رئوفی به نشانی اینترنتی https://raoofictc.com

مشتری یا کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که ثبت سفارش کند، یا به هرگونه استفاده از خدمات مرکز تیونینگ خودروی رئوفی اقدام نماید.

محتوا: کلیه محتواهای انحصاری تولید شده توسط فروشگاه رئوفی شامل عکس، ویدیو، گیف و توضیحات و مشخصات محصولات

روزهای کاری: روزهای شنبه تا چهارشنبه و پنج شنبه ها تا ساعت ۱۳ که شامل ایام تعطیل رسمی تقویم و یا مناسب های تعطیل در طول نمی باشند.

ثبت سفارش

_مشتریان فروشگاه رئوفی پس از مشاهده محصولات می توانند از طریق وبسایت ما به نشانی raoofictc.com  به ثبت سفارش محصولات اقدام نمایند. همچنین امکان ثبت سفارش از طریق شبکه های اجتماعی یا تلفن هایی که فقط در قسمت “تماس با ما” وبسایت فروشگاه رئوفی آمده است نیز وجود دارد. اقدام به ثبت سفارش و ارسال درخواست خرید به فروشگاه به منزله آگاهی کامل مشتری از کلیه جنبه های کالا یا کالاهای انتخابی ایشان، اعم از نحوه کارکرد، نحوه استفاده و قابلیت های آن می باشد و فروشگاه تعهدی درباره انتخاب اشتباه کالا توسط مشتری ندارد.

“فروشگاه رئوفی با تولید محتواهای رسانه ای بسیار متنوع وکامل، سعی در ارائه کاملترین اطلاعات درباره محصولات دارد و در صورت ناکافی بودن آن، مشتری می تواند از طریق راه های ارتباطی متنوعی که فروشگاه رئوفی در اختیار ایشان قرار داده، کسب اطلاعات کند تا صحیح ترین انتخاب را داشته باشد.”

-با این وجود، امکان لغو سفارش توسط مشتری  فقط در شرایطی وجود دارد که بسته سفارشی در مرحله پردازش باشد و مراحل ارسال آن در انبار فروشگاه آغاز نشده باشد. این زمان توسط فروشگاه تعیین و به مشتری اعلام می­گردد. در شرایط مندرج، فروشگاه با کسر ۲۵ درصد از مبلغ کل فاکتور، اقدام به لغو سفارش می نماید.

-پس از تکمیل فرایند ارسال و تحویل محموله ارسالی به شرکت پست(یا شرکت های حمل و نقل) هیچ گونه امکانی برای لغو سفارش وجود ندارد.

-به دلیل شناور بودن قیمت های بازار و عدم ثبات عرضه و تقاضا در زمان های مختلف، ممکن است قیمت های اجناس در وبسایت و شبکه های مجازی فروشگاه رئوفی تغییر کنند. بدیهی است فروشگاه رئوفی مجاز به اعمال تغییرات در قیمت محصولات خود است و همواره آخرین قیمت ها معیار فروش هستند و قیمت های پیشین محصولات فاقد اعتبار می باشند.

شرایط و نحوه ارسال

-هزینه ارسال سفارشات به طریق هایی که در بندهای زیر عنوان می شود، به عهده مشتری می باشد.

-سفارشات نهایی ثبت شده ، طی دو روز کاری بسته بندی و ارسال خواهد شد.
مدت زمان تحویل بسته ارسالی به مشتری توسط پست پیشتاز  ۵ الی ۷ روز کاری و هزینه ارسال برعهده مشتری می‌باشد که در هنگام تحویل گرفتن بسته به مامور پست پرداخت می‌کند. تعیین هزینه ارسال توسط پست انجام می‌شود و فروشگاه رئوفی از آن اطلاعی ندارد.

تمامی محصولات قبل از ارسال توسط همکاران ما مورد بررسی قرار گرفته و پس از تائید سلامت واحد مربوطه ارسال می گردد. لذا  در صورت دریافت بسته و نقص آن ، مجموعه هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

-برای مشتریان در سطح شهر تهران ارسال از طریق موتوری الو پیک نیز فراهم است.سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت ۱۷ همان روز توسط الو پیک برای مشتری ارسال خواهد شد
-با توجه به متغیر بودن مبلغ الو پیک در ساعت های مختلف ، همکاران ما قبل از ارسال بسته مبلغ پیک را باشما هماهنگ خواهند کرد و با تایید شما بسته ارسال خواهد شد.
مشتریان شهر تهران که بسته ی سفارشی آنها توسط الو پیک ارسال می شود،  حتما در زمان ارسال در محل مورد نظر که آدرس آن را ثبت کرده اند حضور داشته باشند.در صورت نبودن مشتری جهت دریافت بسته ، کلیه ی هزینه های اضافی نیز با مشتری عزیز می باشد.

حتما زمان تحویل از سالم و کامل بودن اجناس خود اطمینان حاصل نمایید و در صورت بروز مشکل، قبل از تحویل بسته خود با شماره
۰۲۱-۳۶۴۱۶۷۴۳ تماس بگیرید.

نکات مهم هنگام تحویل کالا

فروشگاه رئوفی با تجربه چندین ساله در خدمت رسانی به شما عزیزان، همیشه بهترین و ایمن ترین شیوه های بسته بندی مخصوص هر محصول را انجام می دهد. کلیه محصولات از نظر سالم بودن فیزیکی بررسی می شوند، و محصولات الکتریکی نیز توسط نیروهای مجرب برای این کار، تست و سپس وارد مرحله بسته بندی می گردند تا کلیه سفارش‌ها را در نهایت صحت وسلامت  و بدون آسیب دیدگی به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم هنگام تحویل گرفتن سفارشات خود، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی قوانین زیر در نظر گرفته شده اند:

– در صورت مغایرت نام و نام خانوادگی مندرج بر روی بسته و تحویل گیرنده ،از دریافت بسته خودداری کنید.
توجه: در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.

-فروشگاه محصولات را قبل از ارسال از لحاظ سلامت فیزیکی تست کرده و در نهایت دقت بسته بندی می نماید. هیچ گونه شکستگی یا آسیب دیدگی محصولات بر عهده فروشگاه نمی باشد.

– صحت فیزیکی و تست برقی تمامی محصولات قبل از ارسال توسط همکاران مجرب ما در واحد کنترل تایید و بررسی می گردد و بوسیله دوربین مجموعه، کلیه ی سفارشات ضبط و فیلم آن در آرشیو موجود است .
در صورت نیاز به دریافت فیلم بسته خود به همکاران ما در واحد پشتیبانی (واتس اپ) پیام دهید.

گارانتی
توجه داشته باشید محصولاتی که دارای گارانتی بوده، مدت زمان و شرایط آن در توضیحات همان محصول قید شده، در غیر این صورت محصول فاقد گارانتی می باشد.
گارانتی زنون فقط مربوط به ترانس است و لامپهای آن شامل گارانتی نیست.
-استفاده از هدلایت برای چراغ های جلو نئون دار الزامیست و در صورت استفاده از لامپ با هر توانی و یا زنون نئون شما در کمتر از ۱۰ دقیقه دچار آسیب دیدگی می شود.
-نکته مهم برای دوستانی که چراغ جلو و چراغ عقب خریداری کرده اند: حتما قبل از نصب چراغ، چه فابریک و چه اسپرت، تولید هر شرکتی و هر مدلی، حتما حتما حتما قبل از نصب بوسیله چسب آکواریوم آب بندی کنید
در صورت ورود آب به داخل چراغ مجموعه هیچ ضمانت و تعهدی ندارد
-دوستان عزیز که اقدام به خرید چراغ جلو اسپرت میکنند، حتما به این نکته توجه داشته باشند که چراغ های اسپرت بیشتر جنبه ی زیبایی دارند تا نوردهی.
تنظیم چراغ های اسپرت نسبت به فابریک کمتر است و با توجه به اینکه استفاده از هدلایت برای چراغ های نئون دار الزامیست پس بدیهیست نوردهی این دسته از چراغ ها به هیچ عنوان با فابریک قابل مقایسه نیست و البته که جنبه زیبایی آنها خیره کننده است .

نحوه مرجوع کردن کالا

-تمام هزینه های بازگشت دستگاه معیوب و ارسال مجدد نمونه تعویض شده بر عهده خریدار می باشد.
-باز پس فرستادن هر محصولی به فروشگاه رئوفی پس از هماهنگی با پشتیبانی و تایید کارشناسان فروش امکان پذیر است.
-کالای مرجوعی باید در بسته بندی سالم باشد و کلیه متعلاقات و لوازم جانبی آن در جعبه همراه با محصول ارسال شود.

نمایندگی

فروشگاه رئوفی در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به پشتیبانی فروشگاه رئوفی اطلاع دهید.

محتوا

-خدمات و محتویات وب سایت فروشگاه رئوفی، توسط نیروهای تیم محتوای فروشگاه رئوفی به صورت انحصاری و یا از مراجع اصلی تولید کننده محصول، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت اعم از عکس، ویدیو، توضیحات محصولات و … برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید.

-کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است. فروشگاه رئوفی از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. فروشگاه رئوفی همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.