مسابقه بزرگ اسپرت خودرو

زمانبندی مسابقه

ثبت نام شرکت کننده

شرکت کننده گرامی لطفا به صورت کامل قوانین را مطالعه نموده و سپس در صورت تمایل به شرکت در مسابقه، فرم را تکمیل نمایید.

قوانین ثبت نام:

  1. شرکت کنندگان باید خود مالک خودرو اسپرتی باشند(کارت ماشین بنام شرکت کننده) که با آن در مسابقه شرکت می‌کنند. همچنین درصورتی که خودرو بنام یکی از بستگان درجه یک باشد نیز ثبت‌نام مورد قبول خواهد بود.
  2. ملاک شرکت در مسابقه و امتیاز دهی، خودروی اسپرت شرکت کننده است.
  3. مسابقه بدلیل شرایط شیوع ویروس کرونا و بمنظور پیشگیری از انتقال این ویروس، بصورت مجازی برگزار می‌گردد. لذا پس از ثبت نام اولیه، واحد پشتیبانی مسابقه از طریق تماس تلفنی و ارتباط با واتس‌اپ با شما جهت دریافت تصاویر خودرو و دیگر مدارک در ارتباط خواهد بود. تماس واحد پشتیبانی مسابقه ممکن است تا ۳۰ روز از زمان ثبت نام اولیه شما به طول بیانجامد.
  4. شرکت کننده باید دارای گواهینامه منقضی نشده، کارت ماشین و کارت ملی باشد.
  5. هر شرکت کننده با هر خودرو فقط یکبار امکان شرکت در مسابقه در هر دوره را خواهد داشت.
  6. خودرو اسپرت شرکت کننده در این دوره از مسابقه باید تولید داخل و یا مونتاژ داخل باشد.(محصولات ایران خودرو، سایپا، ام‌وی‌ام، برلیانس، لیفان، پارس خودرو و خودروهای گروه بهمن مورد پذیرش شرکت در مسابقه است)
  7. خودرو شرکت کننده باید دارای پلاک نصب شده باشد( درصورت انتشار تصاویر خودروی شما در مسابقه، جهت حفظ حریم خصوصی، پلاک خودرو پنهان خواهد شد)
  8. خودروی اسپرت شما نباید دارای نمادهای شیطان پرستی، پرچم و یا نوشته کشور آمریکا و رژیم صهیونیستی، نمادهای نامتعارف غیرقابل پخش و نوشته‌های ناسزا و نامتعارف باشد.
  9. شرکت در مسابقه رایگان است و تمامی دارندگان خودروی اسپرت مجاز به ثبت‌نام با شرایط ذکر شده می‌باشند.

۱۰ خودروی اسپرت برتر ایران از نگاه وبسایت Raoofictc.com در پایان مسابقه معرفی می‌شوند که به ۳ رتبه برتر جوایز نفیسی اعطا می‌شود.

جوایز با شروع مرحله ۱ داوری اعلام می‌گردد.

از طریق این صفحه می‌توانید تقویم مسابقه را مشاهده نمایید. بین ماه‌های تقویم جابجا شوید(در بالای صفحه) تا زمانبندی‌ مراحل را مشاهده نمایید.

داوری مسابقه در دو مرحله که مرحله ۱ شامل داوری کارشناسان Raoofictc.com و مرحله ۲ شامل داوری مردمی است صورت می‌پذیرد.

داوری مرحله نهایی (مرحله ۲) توسط مخاطبین در وب سایت و اینستاگرام Raoofictc انجام خواهد شد و خودرویی برنده خواهد بود که در مجموع بیشترین لایک (پسند) را از مخاطبین دریافت نماید.

اطلاع رسانی به دوستان

اشتراگ گذاری در whatsapp
واتس‌اپ
اشتراگ گذاری در twitter
توئیتر
اشتراگ گذاری در email
ایمیل
سوال دارید؟ بپرسید
نیاز به پشتیبانی دارید؟
سلام! برای ارتباط با پشتیبانی از طریق WhatsApp,  اپراتوری که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید